Çünkü öngörülemeyen fiziksel bir olay olması durumunda bir haftalık eğitime ihtiyacımız var.

Çünkü öngörülemeyen fiziksel bir olay olması durumunda bir haftalık eğitime ihtiyacımız var.

saat 15:21 CEST

Avrupa’da ikinci olan David Martin liderliğindeki takım, ev sahibi takımını Perşembe günü Fransa’ya karşı açacak. Cuma günü İspanya da İtalya Dünya Kupası ile karşı karşıya gelecek ve Cumartesi günü Hollanda ile rekabeti kapatacak.

İspanyol ekibi, 15-27. Günler arasında gerçekleşecek olan ve ilk aşaması için C Grubu’nda Macaristan, Güney Afrika ve Yeni Zelanda ile birlikte çerçevelendirildikleri Dünya Kupası’nı oynamak için Pazar günü Güney Kore’ye gidecek.

31. Portugalete Turnuvası Takvimi

4 Perşembe

İtalya-Hollanda (18:30)

İspanya-Fransa (20:00)

Cuma 5

Fransa-Hollanda (18:30)

İspanya-İtalya (20:00 p.m.)

Cumartesi 6

İtalya-Fransa (10:00)

İspanya-Hollanda (11:30)

Bu Pazar günü Barselona’dan Güney Kore’ye gidecek olan erkek sutopu ve Yamaguchi’de (Japonya) birkaç gün kurulan sanatsal yüzme takımı, İspanyol delegasyonunun Gwangju’da kurulacak ilk bileşenleri olacak. Dünyaya katılın.

07/07/2019

12: 03’te açık CEST

Portugalete’de uluslararası turnuvada oynadıktan sonra David Martin’in ekibi bir gün evde dinlendi ve tekrar uçağa bindi. Bu sefer, Gwangju’ya yerleşmeden önce Avustralya ile birlikte eğitim alacakları ve iklimlendirme sürecinden geçecekleri bir sahil şehri olan Mokpo’ya gidecekleri Seul’e gidiyor.

İspanyollar 15 Temmuz’da Güney Afrika’ya karşı oynayacak. İki gün sonra, grubun karar vereceği maçta Macaristan’a karşı oynayacaklar ve Yeni Zelanda’ya karşı 19. günde kapanacaklar.

İlk olarak senkronize yüzmenin yeni adı olan sanatsal yüzücü kızlar olacak. Mayu Fujiki’nin ekibi geçen 27 Haziran’dan beri Yamaguchi’de (Japonya) bulunuyor ve bu Pazar Gwangju’ya seyahat etmeyi planlıyorlar.

Sanatsal yarışma 12 Temmuz’da başlıyor. O gün solo ve teknik ikilinin ön elemeleri tartışmalı, Kaptan Ona Carbonell için ilk turnusol testleri.

#Yamaguchi’deki son günümüz geldi … Yarın # Kore’ye gidiyoruz ve 12’sinde #Mandela teknik solosu ile ilk çıkışımı yapacağım. &# 128170;&# 128153; Doluyuz, # biz #spanishsynchroteam #artisticswimming # fina1908 @ fina1908 @spanishsynchro pic.twitter.com/1ensilXafM

– Ona Carbonell (@onacarbonell) 6 Temmuz 2019

Kadın sutopu takımı, bu Pazartesi günü geleneksel ‘medya gününde’ Sant Cugat del Vallés’in Yüksek Performans Merkezi’nde (CAR) medya ile buluştu. Miki Oca’dakiler, 9 Çarşamba günü Kore’ye gidecek ve 14 Temmuz’da Yunanistan’a karşı karmaşık bir maçla başlayacak.

Aynı Çarşamba günü, Sant Andreu Yüzme Kulübünde Jordi Jou liderliğindeki yüzme takımının bir kısmı Güney Kore’ye gidecek: Jèssica Vall, Àfrica Zamorano, Lidón Muñoz ve Joan Lluis Pons.

Fred Vergnoux ekibi, Dünya Kupası delegasyonunun yıldızı Mireia Belmonte ile birlikte Yamaguchi’de (Japonya) bulunuyor. Yüzme 21 Temmuz’da başlıyor.

Önümüzdeki günlerde, yüzme ekibinin geri kalanı sırayla ve açık suda, kadınlar plaj su topu takımı (gösteri sporu) ve dalgıç Nico García Boissier ile seyahat edecek.

Ulusal sutopu antrenörü https://goldbets.top/en-iyi-siteler/ David Martín, bu Cumartesi günü kendisine Portugalete turnuvasında zafer kazandıran Hollanda’ya karşı galibiyetten (12-7) sonra, takımının "yavaşça" buluyor "iyi hislerle".

07/06/2019

13:24 tarihinde CEST

"Denge pozitif. Bugün sıra dışı su topu oyuncuları oynadılar ve yüzlerini gösterdiler, bu yüzden genel olarak mutluyum"dedi Martin, son hazırlık aşamasının geldiğini ve on dört oyuncuyla Güney Kore’ye gideceklerini söyledi.

"Neden on dört? Çünkü öngörülemeyen fiziksel bir olay olması durumunda bir haftalık eğitime ihtiyacımız var. Çok memnunum çünkü artık milli takım on üç veya on dört oyuncudan oluşan bir mesele değil ama projeye katılanlardan daha fazlası var ve bu şimdilik ama özellikle gelecek için çok önemli", dedi teknisyen.

Teknik direktör, takımın bugün Barselona’ya döndüğünü ve 24 saat dinlenmeyeceğini söyledi. "Evde uyuyacağız ve Pazar günü Güney Kore’ye gideceğiz, Gwangju’ya gitmeden önce Avustralya ile yoğunlaşacağımız Mokpo şehrine yerleşeceğiz.", belirtti.

Atma

David Martín, Adrián Delgado, Agustí Pericas ve Mario Lloret’i Dünya Kupası etkinliğinde reddetti, ancak başlangıçta 14 oyuncu Güney Kore’ye gittiği için yine de bir başkası olmadan yapmak zorunda kalacak.

İspanya Kraliyet Yüzme Federasyonu (RFEN) tarafından sağlanan listeye göre seçilenler, Dani López Александo, Álvaro Granados, Miguel de Toro, Sergi Cabanas, Marc Larumbe, Alberto Barroso, Fran Fernández, Roger Tahull, Guillem Garcia, Alex Bustos. , Blai Mallarach, Felipe Perrone ve Edu Lorrio.

İspanya, 15 Temmuz Dünya Kupası’nda Güney Afrika’ya karşı oynayacak, 17 Temmuz’da Macaristan ve 19 Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Grubun birincisi doğrudan çeyrek finale gidecek ve ikincisi 16 turda bir çapraz oynamak zorunda kalacak.

Martin, sutopunda oyunun hızını ve sert oyunun cezasını etkileyen yeni düzenleyici kurallara atıfta bulundu ve oyuncularının "çok iyi adapte olmak" yönetmelikteki değişikliklere.

"Bu turnuva birçok şeyi denememize yardımcı oldu, ancak aklımızdaki her şeyi değil. Bölge savunmasını çok eğittik, ki bu çok önemli olacak ve şimdi Avrupa’yı daha güçlü kılan ‘baskı’ üzerinde çalışmaya geri dönmeliyiz. İstediğimiz aşamadayız, oyuncular fiziksel olarak iyileşiyor", argüman.

Sutopunda uygulanan yeni kurallarla, oyuncuların her pozisyonda oynamaya alışması gerektiğini düşünün: "Çok yönlü olmalılar".

İspanya’nın Fransa, İtalya ve Hollanda’yı mağlup ettiği Portugalete turnuvasıyla ilgili olarak, Martín büyük sonuçlar çıkarmak istemese de, "duygusal olarak İtalya’yı yenmek her zaman çok iyidir".

"Bu, büyük bir motivasyonla büyük bir rekabete geldiğimiz anlamına geliyor. Bir şeyler denedik, ancak İtalya’ya karşı her zaman kazanmak istersiniz. Bu zafere çok değer veriyorum", güvence verdi.

Repsol ve Honda’nın ilk teknoloji ve spor işbirliği anlaşmasını imzaladıkları 1995 yılında, bu ittifakın 26 yıl sonra başarılı olmaya devam edeceğini çok az kişi hayal edebilirdi. Her iki şirket de anlaşmalarını yeniledi ve MotoGP Dünya Şampiyonası’nın en tanınmış simgesi olan Repsol ve Honda’nın renkleri, 2022’ye kadar iki yıl daha birlikte giymeye devam edecek.

10/21/2020 saat 15:01 CEST

Marc Márquez

Repsol ve Honda Racing Corporation (HRC) arasındaki işbirliği, Mick Doohan’ın Eastern Creek’te (Avustralya) 1995 sezonunun açılış yarışını kazanması ve aynı yıl unvanı almasıyla hemen başarılı oldu. O zamandan beri sevinçler devam ediyor. Dünya motosikletlerinin en üst kategorisinde yer alan Repsol Honda takımı, kendisini bir spor ve teknolojik referans olarak pekiştirerek 180 zafer ve 15 Dünya Binici Şampiyonası elde etti.

1995’ten beri kazanılan birinci sınıf dünya şampiyonluklarının yarısından fazlası, ekibin vitrinlerinde yer aldı. Buna ek olarak, Repsol-Honda işbirliği 2002 yılında ödülün oluşturulmasından bu yana on takım şampiyonluğu ile sonuçlandı. Ayrıca Mick Doohan, Álex Crivillé, Valentino Rossi, Nicky gibi sürücüler sayesinde 500cc ve MotoGP’de 447 rekor podyum finişi elde etti. Hayden, Casey Stoner, Dani Pedrosa, sekiz kez şampiyon olan Marc Márquezy, son iki yarışta en son Àlex Márquez, Fransız GP ve Aragon.

Rekabet, en iyi test tezgahı

Bu iki büyük şirket arasındaki ilişki, mükemmelliğe, yani dünyanın dört bir yanındaki devrelerde ve ayrıca ürünlerinin geliştirilmesinde zafere ulaşmak için ortak bir çabaya dayanmaktadır. Móstoles’de (İspanya) bulunan Repsol Teknoloji Laboratuvarı ile Saitama’daki (Japonya) HRC laboratuvarları arasındaki yakın çalışma ilişkisi, yeniliğe, en son teknolojinin uygulanmasına ve sürekli iyileştirmeye dayalı kazanan bir formülle sonuçlanmıştır. Buna paralel olarak Repsol, 2050 yılına kadar net sıfır emisyon şirketi olma taahhüdüne uygun olarak, yüksek rekabet dahil mobilitenin tüm alanlarında düşük karbon içerikli farklı çözümler geliştiriyor.

Ortak değerler

Bu yenileme, Repsol’ün pandemi zamanlarında daha da önemli olan spor dünyasına olan bağlılığının yeniden bir onayını temsil ediyor. İspanyol enerji şirketinin yarışmadaki varlığı 1969 yılına dayanıyor ve spor sponsorluğu kavramının çok ötesine geçiyor. Bu 26 yıllık sürekli zorluklar boyunca HRC ile ittifakında kristalleşen değerler. 

Begoña Elices, Dış İlişkiler Genel Müdürü ve Repsol Başkanlık Ofisi

MotoGP’de Honda gibi Repsol ile ilgili bir ortakla yapılan anlaşmanın yenilenmesi, koronavirüs salgınının neden olduğu mevcut uluslararası bağlamda daha da çok ittifakımızın gücünün kanıtıdır. Repsol için teknolojik faktör kilit önemde ve bu tarihi birliktelik birçok yenilik ve işbirliğine sahip. Birlikte büyük spor hedeflerine ulaştık ve birlikte ürünlerimizin mükemmelliğe doğru evrilmesini sağladık. Her zaman toplumun hizmetinde olan bu başarılı yolda ilerlemeye devam etmek, bizi her geçen gün kendimizi geliştirmeye iten şeydir ”.

Yoshishige Nomura, HRC Başkanı

MotoGP 2020 Teruel Grand Prix: program ve TV’de nerede izlenmeli

Pilotlar, Àlex Márquez’den etkilendi

“Repsol ile işbirliğimizi bu sefer iki yıl daha uzatmak her zaman bir memnuniyet kaynağıdır. Birlikte inanılmaz bir başarı elde ettik ve motor sporlarında benzersiz bir ortaklık kurduk.