I nie będzie kolejnego do października 2021 r.

I nie będzie kolejnego do października 2021 r.

Pomogą Ci pokonać wszelkie przeszkody i kontynuują postępy w programie. P: Co powiesz na poziom 2? Odp.:

Program poziomu 2 jest dogłębnym mentoringiem online, którego ukończenie zajmuje 20 tygodni.

i, jak omówiono powyżej, jest on dostępny tylko dla studentów i absolwentów PN Nutrition.> P: Czy muszę mieć stopień naukowy, aby uzyskać certyfikat? A:

nie. Nie zakładamy wcześniejszej wiedzy na temat biologii, chemii itp., A więc nie wymagamy stopnia uniwersyteckiego.

, jeśli byłeś okropny w nauce, możesz oczekiwać, że niektóre części tego certyfikatu będą Półkształcenie. Ale jeśli chcesz czytać i zrozumieć nowe koncepcje, zdecydowanie możesz nauczyć się materiału.

P: Czy ten program akredytowany przez Narodową Radę Edukacyjną? Odp.:

Chociaż nasz program certyfikacyjny nie jest „akredytowany” przez Narodowe Rady ds. Edukacji, nadal możesz mieć pewność, że jest to najbardziej szanowana (i najbardziej zalecana) certyfikat żywienia na świecie.

Jeśli chcesz litery i pieczęć, są na to organizacje. W PN chodzi nam o przekazanie ważnej i zmieniającej życie wiedzy. Pozostawimy wszystkie biurokratyczne obręcze innym organizacjom.

Jednak powinniśmy wspomnieć, że jesteśmy uznani za dostawcę edukacji ustawicznej przez najlepsze organizacje fitness i żywieniowe na świecie (patrz poniżej). Program jest również zatwierdzony przez American Council on Education’s (ACE) Oceny uczenia się. Oznacza to, że możesz policzyć certyfikat PN Nutrition na kredyt w wybranych uczelniach i uniwersytetach w USA. I jak wspomniano powyżej, nasz materiał kursowy jest zatwierdzony do nauczania na poziomie magistra.

Ile kosztuje certyfikat coachingowy PN na poziomie 1, i czy warto?

P: Ile Czy kosztuje certyfikat coachingowy PN poziomu 1? Odp.:

Ogólna cena publiczna certyfikatu Precision Nutrition poziom 1 wynosi 119 USD miesięcznie przez 12 miesięcy. Jeśli jednak jesteś na liście przedsprzedażowej i zarejestruj się w dniu przedsprzedażowym, otrzymasz możliwość zdobycia go za jedyne 99 USD miesięcznie lub jedną zapłatę w wysokości 999 USD – UP -UPRO 30% Oszczędności.

P: Czy certyfikat PN Nutrition jest tego wart? Odp.:

Ponad 150 000 specjalistów ds. Zdrowia i fitnessu uważa, że ​​warto. Ale spójrzmy pod pytaniem „Czy warto?” I przejdź do tego, co naprawdę jest tutaj pytane. Po prawie dwóch dekadach prowadzenia działalności wiemy rhino gold gel stosowanie, co ludzie naprawdę chcą wiedzieć.

i to jest następujące: „Ile pieniędzy mogę się spodziewać, kiedy zostanę certyfikowanym trenerem żywienia?”

Inne odmiany tego pytania obejmują:

 • Czy mogę sobie pozwolić na śledzenie mojej pasji?
 • Czy mogę rzucić pracę?
 • Czy mogę Mam karierę w zakresie zdrowia i kondycji… z boku?

To świetne pytania, które zasługują na odpowiedź. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten poręczny kalkulator dochodów, wykorzystując dane zebrane od setek trenerów żywieniowych.

Pamiętaj, że liczby te są średnio: niektórzy trenerzy są mniej; Niektórzy robią więcej. O wiele więcej.

W rzeczywistości dla bardzo udanych trenerów PN, od 100 do 200 USD za miesięcznie klient wydaje się być typowym zakresem. Niektórzy z tych trenerów współpracują z od 50 do 100 klientów miesięcznie lub więcej jednocześnie. (Pozwolimy ci zrobić matematykę.)

Oczywiście stawki różnią się w zależności od doświadczenia, lokalizacji i ofert (takich jak coaching jeden na jednego vs. P> i jak w przypadku każdej firmy, ilość zarabianych pieniędzy zależy od wielu czynników, w tym poziomu zainteresowania i motywacji, czasu, który możesz zobowiązać, oraz wyniki, które możesz zapewnić.

, ale ten kalkulator Może pomóc Ci lepiej zobaczyć możliwości – czy jesteś weteranem zdrowia i fitness, który chce dodać strumień przychodów, lub jesteś zupełnie nowy w branży i waży swój następny krok.

Co się dzieje później Otrzymuję certyfikat?

P: Po certyfikatach PN, czy będę wymieniony na Twojej witrynie? Odp.:

Tak. Biorąc pod uwagę naszą ekspozycję online, jest to duża zaleta dla profesjonalistów z certyfikatem PN. W miarę rozwoju naszych programów coachingowych online ta przewaga wzrośnie. Pomóż im z nowymi ruchami ćwiczeń itp.

W przeszłości nie mieliśmy do nich wysyłania.

Nie możemy po prostu wysłać ich ślepo do lokalnej fitnessu klub z programem ćwiczeń i żywienia PN. Byłaby to katastrofa.

Więc dzięki certyfikatowi żywienia PN tworzymy armię trenerów zdrowia i fitness, którzy faktycznie ją dostają. Trenerzy, z którymi mogą zaufać nasi czytelnicy, klienci i klienci.

Co więcej, będąc certyfikatem PN, trenerzy będą częścią sieci lokalnych specjalistów, którym ufamy, i których możemy odwołać naszych klientów.

Po certyfikatach będziesz mieć profesjonalny profil w naszym nowym internetowym katalogu PN Certified Professionals, więc będziesz łatwy do znalezienia, gdy ludzie szukają lokalnej pomocy.

P: Czy są jakieś wymagania dotyczące utrzymania mojego certyfikacji? Odp.:

Jako trener z certyfikatem precyzyjnego żywienia, musisz odnowić swoje poświadczenie co dwa lata, od daty, oczywiście ukończenia. To zapewni Ci najnowocześniejszą krawędź tego pola, zademonstruje twoje zaangażowanie w dalsze uczenie się i pomoże Ci nadal zapewniać najlepsze możliwe wyniki dla swoich klientów.

, o ile ukończysz proces ponownego certyfikacji przed swoim PN Poziom 1 Certyfikacja coachingowa żywieniowa wygasa, utrzymasz swój status jako „PN Certified”.

P: Co z osobami szczególnie szukającymi akredytacji krajowej? Odp.:

Ludzie przychodzą do PN, aby uzyskać certyfikat, ponieważ chcą najlepszego możliwego ćwiczeń i treningu żywieniowego sportowego – od jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm ćwiczeń i żywienia sportowego na świecie.

dla tych z was, którzy szukają Jakiś inny koniec, jak akredytacja krajowa (co często oznacza, że ​​program został sprawdzony przez twój rząd; i wszyscy wiemy, jak niesamowicie są oferowanie informacji o żywieniu), dają nam okrzyk [chroniony e -mail]

Istnieją inne programy i chętnie wskazujemy, że tego rodzaju programy certyfikacyjne.

P: Jaką porady będzie mogła zaoferować klientom lub po ukończeniu kursu? Odp.:

To świetne pytanie, które na kursie szczegółowo omawiamy.

Większość specjalistów ds. Zdrowia i fitnessu może wydawać zalecenia żywieniowe dla zdrowych klientów. Nawet bez certyfikatu żywienia PN większość ludzi może wydać zalecenia żywieniowe. To, co oferujemy, jest znacznie lepszym systemem do wydawania tych zaleceń.

Jedynym zakresem praktyki, który jest ograniczony, jest medyczna terapia żywieniowa (MNT), co oznacza udzielanie porad żywieniowych w celu leczenia lub leczenia choroby. Nie masz do tego kwalifikowanego i nigdy nie powinieneś próbować, chyba że jesteś specjalnie MNT-Acredited.

P: Co inni mówią o programie? Odp.:

Informacje zwrotne na temat certyfikacji coachingu żywieniowego PN na poziomie 1 były w przeważającej mierze pozytywne.

W ciągu ostatnich 7 lat zapisaliśmy ponad 150 000 studentów na kursie. A oceny satysfakcji uczniów przekraczają 99 procent, co oznacza, że ​​prawie 100 procent naszych uczniów ocenia kurs jako „doskonały”.

, a na wypadek, gdybyś przegapił wideo powyżej, oto kilka przemyśleń z kilku gór trenerzy w branży:

& gt; Współzałożyciel PN, dr John Berardi, rzuca okiem na certyfikat PN Nutrition. (Plus liderzy branży dzielą się swoimi przemyśleniami na temat programu).

Jak zarejestrować się?

P: Kiedy rozpoczyna się program certyfikacji trenerskiej PN poziomu 1? Odp.:

Kolejny program certyfikacji odżywiania PN poziomu 1 rozpoczyna się w środę, 23 marca 2022 r. I nie będzie kolejnego do października 2021 r..

Używamy kohorty (grupa ) Model do przyjmowania rejestracji: Rejestracja jest ograniczona do określonego okresu, a wielkość grupy jest ograniczona. Zapewnia to wsparcie w nauce.

P: Jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie miejsca w grupie następnego poziomu 1? Odp.:

Aby uzyskać wczesną szansę na rejestrację ptaków – ponieważ program naprawdę zwykle sprzedaje się w ciągu 24 godzin – zapisz się do listy przedsprzedażowej.

Wyślemy Ci specjalny link 24 Kilka godzin przed opinią publiczną, a to zwiększy twoje szanse na zdobycie miejsca.

P: O czym jest specjalna zniżka, o której słyszałem? Odp.:

Jeśli jesteś na liście przedsprzedażowej i zapisujesz się do programu przed otwarciem rejestracji ogólnej, zaoszczędzisz do 30% zniżki na koszt programu certyfikacji żywienia PN.

Ogólna cena publiczna certyfikatu coachingowego PN poziomu 1 wynosi 119 USD miesięcznie przez 12 miesięcy. Jeśli jednak jesteś na liście przedsprzedażowej i zarejestruj się w dniu przedsprzedażowym, otrzymasz możliwość zdobycia go za jedyne 99 USD miesięcznie lub jedną zapłatę w wysokości 999 USD – UP -UPRO 30% Oszczędności.

P: Jak ludzie mogą dowiedzieć się więcej? Odp.:

Aby dowiedzieć się więcej o kursie i wejść na listę przedsprzedażową PN Nutrition Certification, która daje szansę zarejestrowania się wcześnie, 24 godziny przed ogółem publiczności.

Na liście będziemy śledzić więcej informacji na temat naszego programu certyfikacji żywienia PN.

Jeśli jesteś trenerem lub chcesz być…

Możesz pomóc ludziom Buduj nawyki żywieniowe i stylu życia, które poprawiają ich zdrowie fizyczne i psychiczne, wzmacniają ich odporność, pomagają im lepiej radzić sobie ze stresem i uzyskać wyniki zrównoważone . Pokażemy ci, jak.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, rozważ certyfikat coachingowy PN poziomu 1.

W środę, 6 kwietnia 2022 r. Otwieramy Rejestracja na certyfikat Master Health Coaching PN poziomu 2, jedynego mentoringu opartego na praktyce zaprojektowanym specjalnie dla studentów i absolwentów poziomu 1, którzy chcą przenieść swoje umiejętności coachingowe na najwyższy możliwy poziom. (Chcesz pokonać pośpiech? Uzyskaj dostęp do wczesnej rejestracji ptaków i zaoszczędź do 37%, gdy zarejestrujesz się na liście przedsprzedażowej poziomu 2.)

To twoja szansa na…

 • Zostań mentorowany przez wiodących w branży trenerów PN-więc możesz modelować ich sprawdzone metody
 • Dostarczyć niezrównane wyniki dla każdego, kto przychodzi do pomocy-i zachowaj do 10 razy tyle klientów jak wcześniej
 • czuj się w 100% pewny, że możesz poradzić sobie z dowolnym scenariuszem coachingowym
 • Zostań certyfikowanym przez Rady Trenera ds. Zdrowia i odnowy biologicznej za pośrednictwem NBHWC. (Mogą obowiązywać inne wymagania-więcej informacji poniżej.)
 • Pod koniec tego 20-tygodniowego programu prowadzonego przez mentora będziesz stać na ramionach powyżej 99% trenerów Na świecie móc zapewnić zmieniające życie wyniki każdemu, kto przychodzi do ciebie po pomoc, i zbudować firmę solidną, która trwa na nadchodzące lata.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat programu, sprawdź Często zadawane pytania poniżej.

  P: Więc o co chodzi w programie? Odp.:

  Nasz najlepiej oceniany (i najbardziej czczony) program, certyfikat poziomu 2 to nasz 20-tygodniowy, oparty na praktyce mentoring zaprojektowany, aby pomóc:

  • Zapewnienie niezrównanych wyników i utrzymania i utrzymania do 10 razy tyle klientów jak wcześniej
  • czuj się w 100% pewny, że poradzisz sobie z dowolnym scenariuszem coachingowym
  • Uzyskaj dostęp do scen do tego, jak działają najlepsi trenerzy na świecie-więc możesz, więc możesz, więc możesz więc Model ich sprawdzone metody
  • Zostaną wśród 1% trenerów na świecie

  Po zapisaniu się zostaniesz mile widziany w wyłącznej społeczności mentorskiej branży PN PN -Waking trenerów. Ci trenerzy widzieli to wszystko. Od lat żyli i odetchnęli od żywienia, pracowali z tysiącami klientów, a teraz są gotowi podzielić się z tobą swoją ciężką mądrością.

  poprzez regularne praktyczne praktyki, będziesz Przejdź przez rzeczywiste scenariusze coachingowe, zadania i studia przypadków-wszystkie, które pomogą Ci stać się najlepszym trenerem, jaki możesz być.

  Jeszcze lepiej: co tydzień będziesz uczestniczyć w Live, 2- Hour Online Learning Workshop z jednym z wewnętrznych trenerów PN.

  W tym miejscu będziesz miał okazję ćwiczyć to, czego uczysz się z rówieśnikami i uzyskać informacje zwrotne od trenera, który ma w tym -Trenches doświadczenie w pracy z każdym rodzajem klienta. Ćwicząc to, czego się uczysz w środowisku wspierające i otrzymując eksperckie informacje zwrotne na każdym etapie, będziesz mieć pewność, że wszystko wdraża prawdziwym klientom, gdy nadejdzie czas.

  po 20 Tygodnie wciągających studiów i praktyki z przewodnikiem, Twój coaching zostanie całkowicie przekształcony – Guaranteed. Będziesz stać na głowie powyżej 99% trenerów na świecie, będziesz mógł zapewnić zmieniające życie rezultat dla każdego, kto przychodzi do ciebie po pomoc, i zbudować firmę solidną, która trwa przez wiele lat.

  W szczególności oznacza to:

  • Opanujesz najważniejszy aspekt coachingu: psychologia zmiany zachowania. Lepiej zrozumiesz, jak ludzie myślą, czują się i zachowują. I będziesz wiedział, jak je utrzymać i zainspirować-nawet kiedy robi się trudne.
  • Nauczysz się, jak pracować z (i dostarczać światowej klasy wyniki) klientów wszelkiego rodzaju wszystkich rodzajów Doświadczenia, styl życia i potrzeby. Bez względu na to, kto przejdzie przez twoje drzwi, będziesz gotowy.
  • Uderzasz, jak zastosować zasady „głębokiego zdrowia” PN, aby uzyskać wyniki wykraczające poza powierzchnię i pozytywnie wpływają na inne aspekty swoich klientów „Życie (mentalne, emocjonalne, relacyjne itp.).

  Co to oznacza dla ciebie i Twojej firmy? Przeciętny trener Precision Nutrition Level 2:

  • Dostaje i zatrzymuje do 10x więcej klientów niż średni trener poziomu 1,
  • Uzyskuje lepsze wyniki z tymi klientami i
  • Zgłasza więcej zabawy i przyjemności w swojej praktyce coachingowej.

  Rzeczywiście, tak niesamowitych, jak nasi trenerzy z certyfikatem poziomu 1, ostatnie dane prokuratorów z ponad 100 000 klientów pokazują, że certyfikowane przez poziom 2 Trenerzy mają 10 razy (!) Zatrzymanie w porównaniu do trenerów poziomu 1.

  P: Czy możesz mi powiedzieć coś więcej o programie? Odp.:

  Na podstawowym poziomie certyfikacja Master Health Coaching PN poziomu 2 jest czymś więcej niż programem uczenia się; To program nauki. Oderwamy zasłonę i zapewnimy za kulisami dostęp do naszych najlepszych badań, strategii, narzędzi i technologii. I przejdziesz przez ten sam program nauczania, którego używamy do szkolenia wewnętrznych trenerów żywienia PN.

  Ten program syntetyzuje wszystko, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatnich 15 lat coachingu i badań w żywieniu pole.

  To oznacza:

  • Przejrzeliśmy tysiące badań akademickich i klinicznych.
  • Wykorzystaliśmy nasz system do pomocy (i Ucz się od) ponad 100 000 klientów i pacjentów.
  • Szkoliliśmy i mentorowaliśmy tysiące uczniów.
  • i współpracowaliśmy z ekspertami w różnych dziedzinach, od psychologii po strategię biznesową .

  Stamtąd przekształciliśmy całe to wykształcenie i doświadczenie w kompleksowy, 20-tygodniowy program nauczania na poziomie 2.

  P: Jak certyfikacja poziomu 2 może pomóc mi stać się krajowym Certyfikowany trener zdrowia i odnowy biologicznej? Odp.:

  Certyfikacja Master Health Coaching PN poziomu 2 jest zatwierdzonym programem szkoleniowym przez National Board for Health & Amp; Wellness Coaching (NBHWC).

  Oznacza to, że absolwenci certyfikatu PN poziomu 2, którzy ukończyli program, mogą zasiadać do egzaminu certyfikacyjnego trenera zdrowia i dobrego samopoczucia, jeśli zdecydują się to zrobić.

  Zdobycie cenionego poświadczenia NBC-HWC i ukończenie rygorystycznego programu szkoleniowego jest okazją do wzmocnienia swojej reputacji jako wykwalifikowanego specjalisty ds. Zdrowia i fitnessu-pozwala wyróżnić się z paczki i trenować z większą pewnością niż kiedykolwiek wcześniej.